У Києві являється одним із провідних напрямків діяльності приватної клініки «Пальміра Плюс». Наш заклад вважається одним із провідних центрів столиці України, де проводиться ефективне лікування цього виду залежності та позбавлення тяги до спиртних напоїв. У своїй роботі ми завжди використовуємо великий перелік різноманітних методик з процедурами.

Завжди гарантуємо низькі ціни на кодування від алкоголізму у Києві та обов'язково повну конфіденційність лікування. Спеціально для того аби можна було досягти лише найкращих результатів, кожен наш співробітник має спеціалізовану освіту та величезний досвід роботи з тими пацієнтами, котрі страждають від алкоголізму.

Якщо ви до цього часу шукаєте найкращий реабілітаційний центр для алкозалежних у Києві, де завдяки використанню сертифікованих сучасних методик з медичними препаратами зможуть повернути хвору і залежну людину до нормального і тверезого життя, ласкаво просимо у «Пальміра Плюс». Серед переліку основних послуг, які ми надаємо в цьому напрямку: